Regulamin

Regulamin konkursu „Najlepszy projekt klimatyczny

 1. Konkurs „Najlepszy projekt klimatyczny” (zwany dalej „Głosowaniem”) jest organizowany przez Fundację ma rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa w ramach projektu „RAZEM DLA KLIMATU” dofinansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
 2. Konkurs polega na wyłonieniu najciekawszego przedsięwzięcia realizowanego w ramach projektu RAZEM DLA KLIMATU.
 3. Głosowanie odbywa się w dniach 12.06.2017 – 18.06.2017 (do godziny 23.59)
 4. Głosy można oddawać na stronie projektu: http://www.klimat.fdpa.org.pl
 5. Głosować można na jedno z 28 projektów realizowanych w ramach projektu „RAZEM DLA KLIMATU”. Opis przedsięwzięć znajduje się na stronie projektu: http://www.klimat.fdpa.org.pl
 6. Każdy może wziąć udział w głosowaniu na projekty
 7. Jedna osoba może oddać tylko jeden głos w trakcie trwania konkursu.
 8. Warunkiem oddania głosu jest zalogowanie się do aplikacji konkursowej za pomocą jednego z 3 sposobów: kontem Facebook, kontem Google lub poprzez podanie adresu e-mail. 
 9. Oddanie ważnego głosu w przypadku głosowania za pomocą podania adresu e-mail wymaga potwierdzenia poprzez kliknięcie w link przesłany automatycznie pocztą elektroniczną na podany w formularzu adres. 
 10. Do oddania głosu za pomocą konta Facebook lub konta Google potrzebne jest zaakceptowanie zgód, które pojawią się w wyskakującym nowym oknie i potwierdzenie dostępu aplikacji do wybranego konta.
 11. Oddanie głosu na przedsięwzięcie oznacza kliknięcie przycisku głosuj.
 12. Aktualna liczba oddanych głosów będzie się wyświetlać w zakładce RANKING pod adresem http://www.klimat.fdpa.org.pl/ranking
 13. Wygrywa podmiot realizujący projekt z największą liczbą oddanych głosów.  
 14. W ramach konkursu przewidziano nagrody dla trzech podmiotów, które otrzymają największą liczbę głosów oddanych na projekt. W konkursie przewidziano następujące nagrody dla podmiotów, które zrealizowały najciekawsze projekty:
  1. I miejsce – laptop Dell Inspiron 5767 i7-7500U/16GB/240+1000/Win10 R7 FHD
  2. II miejsce – laptop Dell Inspiron 3567 i7-7500U/8GB/240+1000/10ProX R5 FH
  3. III miejsce – laptop Dell Inspiron 5567 i5-7200U/8GB/500/Win10 R7 niebieski 
 15. Organizator konkursu będzie zobligowany do przesłania nagrody do wyłonionych w konkursie pomiotów za pośrednictwem kuriera w terminie do 5 dni roboczych od ogłoszenia wyników w dniu 26 czerwca 2017r.
 16. Administratorem danych osobowych Uczestników Konkursu jest Organizator. Dane osobowe osób oddających głosy są zbierane są i przetwarzane wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia Konkursu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla potrzeb przeprowadzenia głosowania.

Strona została utworzona dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jej treść odpowiada wyłącznie Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa.